fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Kiedy opisujemy samochody marki Lexus pierwsze skojarzenie jest dość oczywiste – klasa i prestiż. Stąd wydarzenia, które wspiera firma Lexus Szczecin również należą do najwyższej rangi.

Od kilku dni w Szczecinie rozgrywana jest 26. Edycja najstarszego polskiego challengera czyli Pekao Szczecin Open. Lexus Szczecin jest partnerem tego wydarzenia, jednocześnie angażując się bezpośrednio we wspieranie zawodników, zapewniając flotę dziesięciu samochodów marki Lexus do dyspozycji tenisistów. Sportowcy są nimi sprawnie przywożeni i odwożeni do hoteli, a także komfortowo podróżują na lotniska. To rozwiązanie jest szczególnie chwalone, gdyż nie na każdym turnieju wykazywana jest tak wielka troska o zawodników.

Lexus Szczecin od lat słynie w Szczecinie ze wspierania inicjatyw sportowych. Współpraca pomiędzy firmą a turniejem Pekao Szczecin Open nie ogranicza się tylko do współpracy reklamowej, ale i realnego wspierania zawodników z całego świata, którzy biorą udział w tym szczecińskim święcie tenisa. Rozgrywki trwają od kilku dni. Pekao Szczecin Open to wydarzenie, które przyciąga zarówno zwykłych mieszkańców miasta, turystów jak i rzesze przedsiębiorców i ludzi biznesu: - Jako marka Lexus od kilkunastu lat jesteśmy oficjalnym sponsorem i partnerem logistycznym. Zawodnicy i goście zaproszeni przez zawodników są obsługiwani Lexusami. To prestiż dla turnieju, do Szczecina przyjeżdżają bowiem zawodnicy z całego świata, biorą udział w Wielkim Szlemie czy innych rozgrywkach. Oni bardzo doceniają to, że w Szczecinie dba się o nich w taki sposób, jeżdżą marką premium. Te trasy to nie są tylko wyjazdy lokalne, ale i odbieranie zawodników z lotniska w Berlinie. Takich wyjazdów podczas całego turnieju było już kilkadziesiąt – mówi Krzysztof Dranikowski, Dyrektor Salonu Lexus Kozłowski w Szczecinie.

Na korcie centralnym w al. Wojska Polskiego można zobaczyć najpopularniejsze modele z salonów Lexusa. Szczególnie promowany jest ultranowoczesny, sportowy model LC 500h. – Staramy się podczas każdego turnieju czymś zaskoczyć naszych gości. Przygotowaliśmy trzy premierowe pokazy. Prezentujemy model ES 300h. Kolejne auto to limitowana wersja ogromnego SUVa terenowego LX 570, można go zobaczyć cały tydzień. No i na finał coś najbardziej wyjątkowego. Nasi goście i wszyscy uczestnicy turnieju będą mieli okazję poznać crossovera UX. W czwartek o 18.00 ten samochód zostanie pokazany pierwszy raz w Szczecinie. To będzie jeden z pierwszych pokazów w Polsce – mówi Krzysztof Dranikowski, Dyrektor salonu Lexus Szczecin.

         – Ciekawą formą współpracy jest korelacja z Exotic Restaurants, czego efektem jest przygotowana specjalna strefa z której goście mogą oglądać mecze, podziwiać samochody i kosztować egzotycznych potraw z najlepszych orientalnych restauracji. Dodatkowo od wielu lat organizujemy dwudniowy turniej deblowy VIP. Jesteśmy sponsorem tego prestiżowego i niezwykle przyjemnego wydarzenia. – mówi Krzysztof Dranikowski. – W naszej ocenie Pekao Szczecin Open to fantastyczna promocja dla Szczecina. Podczas takich spotkań gołym okiem widać, że dzieje się tutaj coraz więcej, a renoma naszego challengera jest znana nie tylko w kraju, a także poza granicami Polski – dodaje.

Lexus Szczecin aktywnie wspiera rozwój szczecińskiego sportu. Firma jest także partnerem klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin. Finał Pekao Szczecin Open będzie mieć miejsce w niedzielę 16 września.