fbpx

Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk. Golec uOrkiestra, Teatr Buffo i Alicja Majewska. Co łączy te wielkie gwiazdy muzyki? To, że wkrótce wystąpią w Szczecinie. Koncerty tak znanych artystów organizuje szczecińska agencja You Events Art na czele której stoją przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej: Jakub Byliński i Amadeusz Walczuk.

 

   Przez lata Szczecin znajdował się na peryferiach jeżeli chodzi o organizację koncertów i dużych wydarzeń artystycznych. Bliskość Berlina powoduje, że omijają nas występu światowych gwiazd muzyki, ale możemy się cieszyć, że fakt powstania Filharmonii Szczecińskiej i Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Szafera powoduje, że rodzime gwiazdy odwiedzają nasze miasto zdecydowanie częściej. Sezon koncertowy zaczyna się jesienią i już teraz możemy stwierdzić, że wielbiciele gwiazd znanych z radia i telewizji będą mieli kogo słuchać i kogo podziwiać na żywo. Jednym z liderów organizacji koncertów muzycznych w Szczecinie jest zrzeszona w Północnej Izbie Gospodarczej agencja koncertowa You Events Art. Plany na najbliższe miesiące są bardzo ambitne: - W tym roku w Szczecinie zaprezentujemy Teatr Buffo z hitami pochodzącymi z „Wieczorów w Teatrze Buffo” wykonywać je będą aktorzy oraz oczywiście Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Jest to musical przekrojowy zbierający najlepsze interpretacje z wieczorów, ale także z musicalu „Metra”. Show będzie na najwyższym poziomie czego gwarantem jest reżyseria Janusza Józefowicza. Koncert odbędzie się 27 października 2018 roku – mówi Amadeusz Walczuk.

    Następną gwiazdą będzie ikona polskiej sceny muzycznej Maryla Rodowicz, która wykona swoje największe przeboje w Netto Arenie 2 grudnia. Zaraz po Świętach koncert kolęd Golec uOrkiestra 27 grudnia. Wydarzenie to jest organizowane z myślą o całych rodzinach: - Takiego koncertu w Szczecinie jeszcze nie było, najpiękniejsze polskie kolędy i zespół, którego dawno w Szczecinie nie było – dodaje Amadeusz Walczuk. – Zapraszamy do Szczecina ikony muzyki, najbardziej znane polskie gwiazdy. W przyszłym roku będzie to Krzysztof Krawczyk  15 stycznia w Filharmonii Szczecińskiej. To jest fenomen, on przeżywa kolejną muzyczną młodość i sprzedaje się doskonale bez żadnej reklamy. Hitem są jego koncerty dla starszej publiczności, ale był też gwiazdą podczas Juwenaliów czyli jest gwiazdą absolutnie międzypokoleniową, było mnóstwo ludzi. Prowadząc kampanię na Facebooku, że będzie koncert Krzysztofa Krawczyka, odzew był bardzo pozytywny wśród wszystkich.  22 stycznia koncert Alicji Majewskiej – dodaje Jakub Byliński. – Nie czujemy muzyki teraźniejszej, takiej która leci teraz w Radiu. Wolimy skupiać się na artystach z dorobkiem, bo ludzie chcą słuchać tych artystów, których znają i kochają – dodaje menadżer.

      Agencja You Events Art nie zdradza swoich dalszych planów, ale przyznaje, że terminy koncertów ma zabukowane do roku… 2021 roku. Jest to zwiastun tego, że w Szczecinie muzycznie w najbliższych miesiącach na pewno dużo będzie się działo. – Szczecin jest coraz lepszą przestrzenią do tego typu działalności, ludzie nie byli przyzwyczajeni do płatnych koncertów, a teraz oczekują już rozrywki na wyższym poziomie. Brakuje nam trochę do Poznania czy do Wrocławia, ale wszystko idzie ku lepszemu – mówi Amadeusz Walczuk. Menadżerowie przyznają, że myślą o zapraszaniu do Szczecina światowych gwiazd, ale wiele zależy od możliwości logistycznych oraz potencjału gwiazdy.

     Agencja You Events Art jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w wydarzeniach proponowanych przez agencję! Kontakt: 575264269