fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

M.in. psycholog i wykładowca akademicki dr Mateusz Grzesiak oraz Michał Sadowski z Brand24 wystąpią podczas drugiej edycji konferencji #Sukces. To oczywiście nie koniec atrakcji w agendzie, pełnej inspirujących spotkań z ludźmi biznesu i kreatorami współczesnej branży rozrywkowej. Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego kolejny raz organizuje wydarzenie, którego głównym zadaniem jest inspirowanie przedsiębiorców do rozwoju oraz pokazywanie przykładów ludzi, którzy osiągnęli ciężką pracą spektakularne sukcesy. Wydarzeniu patronuje Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie – będziemy obecni podczas całej konferencji, a na naszej stronie internetowej przeczytacie relację z wydarzenia.

     Impreza będzie trwała jeden dzień, 10 października, od 8:00 rano do późnych godzin popołudniowych. Podobnie jak rok temu, uczestników i prelegentów gościł będzie Hotel Radisson Blu w Szczecinie przy Placu Rodła 10. Zapisy na imprezę już się zakończyły, czyli jest tak jak rok temu – wydarzenie pobiło rekordy popularności i udowodniło, że zachodniopomorscy przedsiębiorcy chcą się inspirować przykładami sukcesów innych ludzi. W tym roku wśród gości konferencji #SUKCES są między innymi: Tatiana Mindewicz – Puacz, dr Mateusz Grzesiak, Michał Sadowski czy uwielbiany muzyk Krzysztof Zalewski, który tym razem wyjątkowo nie zaśpiewa, a opowie o swojej – niełatwej i nieszybkiej – drodze na szczyt. Wywiad z artystą przeprowadzi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

- Zależy nam na tym by zachodniopomorskiemu biznesowi dać zastrzyk inspiracji i pozytywnego myślenia, może możliwość podpatrzenia jak sukces zbudowali inni przedsiębiorcy. Wydaje nam się, że poza naszymi statutowymi celami, czyli wspieraniem dotacyjnym czy udostępnianiem pożyczek czy poręczeń za pomocą instrumentów finansowych to zależy nam żeby pozytywnego ducha przedsiębiorczości podsycać i rozsiewać w całym województwie. Entuzjazm wśród przedsiębiorców generuje nowe pomysły, które my jako Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego możemy wspierać. Nasza konferencja to swojego rodzaju wsparcie o charakterze miękkim, co nie znaczy, że nie jest ono istotne - mówi Robert Michalski, Prezes ZARR.

  - Wydarzenie #Sukces będzie miało charakter prezentacji ludzi, którym coś się w życiu udało. Zobaczymy Krzysztofa Zalewskiego, z którym porozmawia sam Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz. Ponownie będziemy gościć Mateusza Grzesiaka, największego inspiratora w Polsce, osobę, która rok temu zrobiła na gościach ogromne wrażenie. Nazwisk jest jednak zdecydowanie więcej, pojawią się stand-uperzy Ola Petrus i Maciej Linke, pojawi się Michał Sadowski, który jest prezesem grupy Brand24, która odnosi wielkie międzynarodowe sukcesy biznesowe, dowiemy się jak skutecznie działać w Internecie. Liczymy także na interakcje z przedsiębiorcami. Będą obecni nasi pośrednicy finansowi z dobrą ofertą pożyczek, poręczeń i wejść kapitałowych. Będzie to okazja do rozmowy, interakcji i networkingu na najlepszym poziomie. Chcemy inspirować, budzić ducha przedsiębiorczości, a jednocześnie oferować konkretne wsparcie - mówi Robert Michalski, Prezes ZARR.

     Jak informuje Prezes Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przedsiębiorcy w Szczecinie i szerzej w regionie, dążą do rozwoju. Instrumenty finansowe działają u nas w województwie doskonale, jesteśmy w ścisłej czołówce w Polsce. Ludziom biznesu są więc niezbędne nie tylko konferencje gospodarcze, ale i spotkania integracyjne, o charakterze coachingowym, mentoringowym oraz takie, których głównym celem jest inspiracja do rozwoju i jeszcze większej kreatywności.

   Północna Izba Gospodarcza będzie obecna podczas konferencji #SUKCES. Do zobaczenia w czwartek w Hotelu Radisson Blu!