Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Faktoring jako dodatkowe źródło finansowania przedsiębiorstw

PIG 1150x350

 

14 listopada br. (wtorek) zapraszamy osoby zainteresowane do siedziby Izby w Szczecinie na szkolenie „Faktoring jako dodatkowe źródło finansowania przedsiębiorstw”.

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców zajmujących się pośrednictwem finansowym, obsługą księgową firm, a także osób poszukujących alternatywnych źródeł finansowania własnej działalności gospodarczej i poprawy płynności finansowej.

Zakres szkolenia obejmie m.in. definicję faktoringu i jego rodzaje występujące na rynku, jego korzystny wpływ na sytuację finansową przedsiębiorstwa, a także przewagi nad kredytem bankowym i co wyróżnia ten instrument finansowy. W trakcie spotkania omówione zostaną również branże dla których dedykowany jest faktoring, aktualną sytuację na rynku faktoringowym, a także, gdzie wśród instytucji finansowych znajduje się Idea Money.

Spotkanie poprowadzi Robert Motyka – Dyrektor Regionu Północ Idea Money S.A., osoba posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży faktoringowej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z Północną Izbą Gospodarczą pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Eska Szczecin 1420x300px