Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Pierwszy dyżur ekspertów ds. sukcesji

PIG 1150x350

 

Czy można przeprowadzić sukcesję w jednoosobowej działalności gospodarczej? Na pierwszym spotkaniu sekcji sukcesji opowiemy i doradzimy jak to zrobić! Zapraszamy na pierwsze spotkanie sekcji sukcesji, które odbędzie się już 1 marca br. o godzinie 14:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej.

Ministerstwo Rozwoju i Finansów przygotowało projekt ustawy o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej, której wejście w życie planowane jest na I kwartał 2018 roku. Celem ustawy jest zwiększenie szans polskich firm, które będą budowane przez pokolenia, zwiększając swą wartość i potencjał gospodarczy. W ustawie znajduje się również zapis zwalniający z podatku od spadków nabycia firmy przez osoby, które będą zarządzać przedsiębiorstwem- niezależnie od pokrewieństwa.

Spotkanie jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy! Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Remigiuszem Babiło Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Eska Szczecin 1420x300px