Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Ustawa o Fundacji Rodzinnej - konsultacje

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii rozpoczęło konsultacje projektu ustawy o fundacji rodzinnej.

Prace koncepcyjne prowadzone były od 2019 r., kiedy opublikowano Zieloną Księgę nt. fundacji rodzinnej. Sekcja Sukcesji od początku brała czynny udział w konsultacjach, przedstawiła swoje stanowisko, które było prezentowane członkom Izby. W 2020 r. odbyły się dwie konferencje prowadzone przez Ministerstwo, w których Sekcja Sukcesji brała czynny udział.

Niniejszym rozpoczął się pierwszy etap procesu legislacyjnego – w tych konsultacjach Sekcja Sukcesji także będzie brała czynny udział i informowała zachodniopomorskich przedsiębiorców o wynikach i dalszych etapach prac legislacyjnych.

Już teraz można zapoznać się z pierwszym komentarzem do opublikowanego projektu ustawy przygotowanym przez członka Sekcji Sukcesji – doradcę sukcesyjnego i podatkowego Michała Wojtasa, członka Prezydium Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie - KLIKNIJ TUTAJ.

Projekt ustawy dostępny TUTAJ.

Wszystkich Państwa mających jakieś uwagi do projketu ustawy prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Baner IKW KWEICIEŃ 2021 1140x320 kopia