Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Zapraszamy na szkolenie z prawa budowlanego

PIG 1150x350

 

7 czerwca br. (środa) zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na szkolenie z zakresu prawa budowlanego, które poprowadzą radcowie prawni z Kancelarii Prawnej Strykowski Wachowiak Sp. k. w Poznaniu: mec. Jacek Sroczyński oraz mec. Marta Krawczyk.

Prowadzący specjalizują się w prawie cywilnym i procesie budowlano – inwestycyjnym, od wielu lat świadczą pomoc prawną na rzecz wiodących podmiotów z branży budowlanej, posiadają szerokie doświadczenie procesowe w sprawach związanych z procesem inwestycyjnym i realizacją kontraktów budowlanych.   

Zakres tematyczny szkolenia:

1.         Dochodzenie roszczeń i rozstrzyganie sporów w oparciu o Warunki Kontraktowe FIDIC.

2.         Przedawnienie roszczeń.

3.         Umowa o dzieło a umowa o roboty budowlane.

4.         Solidarna odpowiedzialność za zapłatę wynagrodzenia podwykonawcy na gruncie Kodeksu cywilnego.

Wszystkie firmy zainteresowane udziałem w szkoleniu prosmy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Eska Szczecin 1420x300px