Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Sprawozdawczo-wyborcze posiedzenie Klastra Budowlanego

PIG 1150x350

 

Zarząd Zachodniopomorskiego Klastra Budowlanego uprzejmie informuje, iż na dzień 17 listopada 2015 roku na godz. 14.00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 86 w Szczecinie zwołuję Zgromadzenie Ogólne Zachodniopomorskiego Klastra Budowlanego działające jako zgromadzenie wyborcze z następującym porządkiem obrad:

1. otwarcie Zgromadzenia i powołanie protokolanta;
2. wybór Przewodniczącego Zgromadzenia;
3. podjęcie uchwał w sprawie wyboru Członków Zarządu Klastra na nową kadencję 2016-2017;
4. wolne wnioski i zakończenie Zgromadzenia.

Jednocześnie w przypadku braku quorum w ww. terminie wyznaczam drugi termin Zgromadzenia Ogólnego, na dzień 17 listopada 2015 r. na godz. 14.30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 86 w Szczecinie z porządkiem obrad jak powyżej.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 13.11. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Eska Szczecin 1420x300px