Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Poszukiwana firma z branży budowlanej

PIG 1150x350

 

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego otrzymało od Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bernie informację o szwajcarskiej firmie, która jest zainteresowana podjęciem współpracy z polską firmą z branży budowlanej, specjalizującej się w stolarce okiennej, kładzeniem podłóg, montażu kuchni, armaturze sanitarnej, instalacjach elektrycznych, izolacjach, kładzeniu płytek, itp.  

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o informację zwrotną z podaniem danych kontaktowych tj. nazwy firmy, strony internetowej (prowadzonej w j. angielskim), adresu pocztowego oraz imienia i nazwiska osoby kontaktowej, nr telefonu, e-maila. Dane zainteresowanych przedsiębiorców prześlemy do Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji, który zajmuje się sprawą i zobowiązuje się do przekazania ich szwajcarskiej firmie.    

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Eska Szczecin 1420x300px