Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
XIX Edycja 3 dniowego szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości

Rentumi po raz kolejny organizuje edycję I etapu Intensywnego Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie. Szkolenie jest prowadzone przez Wojciecha Kłodzińskiego - przedsiębiorcę, inwestora oraz eksperta ds. nieruchomości.

Już od ponad roku zajmujemy się organizacją szkoleń z inwestowania w nieruchomości w zachodniej Polsce. Gromadzimy podczas jednego szkolenia kilku z najbardziej znanych specjalistów ds. nieruchomości. Kilku różnych prelegentów to kilka różnych spojrzeń na nieruchomości. Doświadczeni inwestorzy przekazują lata swojej wiedzy przez co uczestnik ma okazję wdrożyć sprawdzone techniki inwestycyjne.

W sierpniu 2020 na 3 dniowym szkoleniu stacjonarnym w Szczecinie prelegentami będą:

Wojciech Orzechowski, Wojciech Kłodziński, Krzysztof Rzepkowski, Sylwester Kasprzewski, Magdalena Gajdamowicz.

Dbamy o to, aby prelegenci wymieniali się w poszczególnych edycjach i etapach szkolenia, jednak na każdym szkoleniu poruszamy tematy związane z flipowaniem (czyli tradycyjnym obrocie nieruchomościami), wynajmem, aspekty prawne niezbędne do bezpiecznego poruszania się w świecie nieruchomości, podnajem, gotowce inwestycyjne, negocjacje, wyliczenia w Excelu i ocena zysku przed zakupem nieruchomości oraz wiele innych tematów wyszczególnionych w agendzie szkolenia.

Każdy uczestnik otrzymuje bardzo dobrze przygotowaną wiedzę z zakresu inwestowania w nieruchomości. Każdorazowo absolwenci szkoleń Rentumi zostają wyposażeni w sprawdzone narzędzia inwestora takie jak różnego rodzaju checklisty, arkusze i kalkulatory, wzory umów tj. umowy najmu mieszkania: https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-mieszkania/ oraz umowy najmu pokoju https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-pokoju/

Uczestnikiem może zostać każdy kto posiada zatrudnienie lub własną działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego ponieważ szkolenia są refundowane ze środków unijnych dla sektora MMŚP.

Zarobki 30 tys. zł na jednym sprzedanym mieszkaniu,

Okazje inwestycyjne wpadają same do Ciebie,

Określ zysk przed zakupem mieszkania,

Wynajmij zdalnie mieszkanie będąc na wakacjach w Hiszpanii,

Zautomatyzuj proces najmu i poszukiwania mieszkań,

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi najemcami,

Negocjuj bez przeciągania liny.

TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE DLA ABSOLWENTÓW SZKOLENIA RENTUMI!

Szkolenie odbywają się w formie aktywnych ćwiczeń, aby uczestnicy mogli już na szkoleniu sprawdzić swoje techniki negocjacyjne, umiejętności przy podziale mieszkań i obliczaniu zwrotów z inwestycji.

W ciągu kilkunastu miesięcy absolwentami szkolenia Rentumi zostało 155 osób z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. W tym czasie uczestnicy wygenerowali łączny obrót na inwestycjach w nieruchomości przekraczający 51.000.000 zł.

Jest to możliwe w przypadku aktywnego wykorzystywania zdobytej wiedzy.

Organizujemy również szkolenia dla naszych absolwentów oraz osób bardziej doświadczonych. II etap szkolenia jest przeznaczony dla osób, które brały udział w szkoleniach Rentumi w poprzednich edycjach, a także osób, które już inwestują.

Nie mniej jednak, bez względu na I czy II etap, nawet Ci doświadczeni inwestorzy odnajdują przynajmniej kilka rzeczy, których do tej pory nie wiedzieli. Potwierdzeniem na to są nasi wyjątkowi absolwenci, będący członkami i założycielami Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami.

Zgłoś się do nas, aby uzyskać więcej szczegółów oraz pełny harmonogram szkolenia lub odwiedź stronę www.ekspertinwestycji.pl - zapisz się przez formularz na dole strony, lub zadzwoń na numer podany na końcu tego artykułu.

Jeśli interesuje Cię etap zaawansowany z tematyki inwestowania w kamienice, rynku deweloperskiego oraz remontów, zapisz się na szkolenie i poinformuj nas przy weryfikacji telefonicznej, że interesuje Cię etap II.

 

Sprawy merytoryczne i organizacyjne:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Refundacja:

Maciej Piątkowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 136 131

 

 

 

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Baner IKW KWEICIEŃ 2021 1140x320 kopia