Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Izba zaangażowana w kształcenie inżynierów

PIG 1150x350

 

13 lipca br. w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbyło się spotkanie firm produkcyjnych dotyczące stworzenia na uczelni kierunków pilotażowych z programem kształcenia ułożonym z udziałem przedsiębiorców i z ich udziałem w realizacji praktyk studenckich.

Państwa głos w tej sprawie oraz przedstawienie zapotrzebowania na kształcenie studentów związane z konkretnymi technologiami, może przełożyć się na realne zmiany w procesie dydaktycznym na ZUT, ale również w infrastrukturę dydaktyczną w WZDZ, a w konsekwencji zapewnić wyspecjalizowaną kadrę techniczną i inżynierską, którą potrzebują Państwa firmy.

Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 5 września br. , podczas którego przedstawione zostaną konkretne możliwości w zakresie organizacji praktyk studenckich oraz współpracy między WIMiM ZUT i WZDZ a firmami.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wrześniowe spotkanie.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Eska Szczecin 1420x300px