Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
UWAGA! Szkolenie: Bankowość elektroniczna - zagrożenia i bezpieczeństwo

PIG 1150x350

 

30 października br. (poniedziałek) zapraszamy przedsiębiorców do siedziby Izby w Szczecinie na szkolenie dotyczące bezpiecznej bankowości elektronicznej. Szkolenie jest dedykowane do właścicieli firm, osób zarządzających oraz księgowych lub osób bezpośrednio współpracującymi z bankami.

Dlaczego warto uczestniczyć?
Chcemy zwrócić Państwa uwagę na bezpieczeństwo swoich komputerów a szczególnie uświadomienie pracowników. Zabezpieczenia komputerów w firmach jest zwykle na odpowiednim poziomie – ale nieświadome działania pracowników mogą doprowadzić do dużych strat finansowych.

Jakie korzyści?
Zostanie przekazana wiedzy oraz dobra praktyka w zakresie bezpieczeństwa informatycznego  - nie tylko zabezpieczeń sprzętu komputerowego ale przede wszystkich zachowania się pracowników. Najsłabszym ogniwem jest człowiek i wykorzystując elementy socjotechniki  przestępcy właśnie w ten sposób przejmują kontrolę nad komputerem zdobywając hasła swoich ofiar. Podczas szkolenia przekażemy wiedzę jak wykryć próby zainfekowania komputera i jak reagować w przypadku podejrzenia skutecznego ataku.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Eska Szczecin 1420x300px