Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Marketing wewnętrzny - zastosowanie działań marketingowych na własnych pracownikach

PIG 1150x350

 

Większość z nas jest przekonana, że marketing to działania skierowane na zewnątrz, na klienta. Jednak można (a nawet trzeba!) podobne podejście zastosować do własnych pracowników. W każdej organizacji istnieje wewnętrzny rynek, na którym tradycyjną rolę klientów odgrywają pracownicy. Po prostu traktujemy pracowników jak klientów - wewnętrznych klientów. W podobny sposób dbamy o ich satysfakcję i zadowolenie, co przekłada się na działanie firmy.

8 listopada br. (środa) zapraszamy Państwa na szkolenie pod hasłem "Marketing wewnętrzny - zastosowanie działań marketignowych na własnych pracownikach. Na szkoleniu zostaną omówione:
- wewnętrzna polityka informacyjna firmy
- systemy motywacyjne: komunikowanie z pracownikiem, analiza wpływu na rzeczywiste
- kształtowanie współpracy w ramach struktury firmy
- tworzenie poczucia identyfikacji i pozytywnych związków pracownika z firmą

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kotnakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Eska Szczecin 1420x300px