Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Warsztaty "RODO w rekrutacji"

Eska Szczecin 1420x300px

 

12 kwietnia br. (czwartek) zapraszamy przedsiębiorców do siedziby Izby w Szczecinie na warsztaty "RODO w rekrutacji", organizowane wspólnie przez Północną Izbę Gospodarczą oraz firmę Online Technologies HR Sp. Z o.o.

O czym? Co zrobić z obecną bazą kandydatów? Jakie obowiązki ma administrator danych? Jakie prawa ma udostępniający dane osobowe? Już w maju czekają nas duże zmiany. Dość ogólników. Porozmawiajmy o konkretach!

Dla Kogo? Zatrudniasz pracowników? Chcesz być na bieżąco z przepisami o ochronie danych osobowych? To szkolenie jest dla Ciebie!

Kto? Jesteśmy szczecińską firmą, która dostarcza Pracodawcom narzędzie HRlink.pl, tj. internetową aplikację do multipostingu ogłoszeń i zarządzania projektami rekrutacyjnymi, wspierające ich w pozyskiwaniu talentów. W obliczu wejścia w życie rozporządzenia unijnego dotyczącego ochrony danych osobowych, edukujemy Pracodawców jak przygotować się do zmian i dostosować proces rekrutacji do nowych wytycznych.

Zgłoszenia udziału w warsztatach pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

 

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Baner IKW MAJ 2021 1140x320 kopia